Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciąganie kierunkowskazów w lusterkach.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciąganie kierunkowskazów w lusterkach.

    Ale fajnie jest tak troche "poslizgac sie" :wink: jeszcze czekam...

  • #2
    Wyciąganie kierunkowskazów w lusterkach.

    Link wie ktoś jak wyciągnąć kierunkowskaz w lusterku żeby dostać się do środka?Diody słabo święcą,prawdopodobnie nie ma dobrej masy.

    Komentarz


    • #3
      Niestety trzeba rozebrać całe lusterko. Najpierw trzeba wyjąć szkło , wewnątrz jest kilka śrubek i zatrzasków. Powodem problemów jest słabe zabezpieczenie przed wodą która dostaje się do srodka i diody śniedzieją. Zabacz czy nie widać zielonego koloru wewnątrz szybki :wink:

      Komentarz


      • #4
        krzysiukrz, grzebnij w szukajce bo ja kiedys przerabiałem ten problem i kolega nico21 (chyba) bardzo dokałdnie opisał jak wyjac szkiełko zeby go nie roztłuc...pzdr
        gachul

        czarniutka dwulitrowka combi elegance...była...jest... dwa litry brąz mocca combi platinum

        Komentarz


        • #5
          U mnie wymienili w serwisie na gwarancji (kierunki w lusterku podlegają).

          Jak masz na gwarancji, jedź do ASO i będziesz miał kłopot z głowy.
          http://keeprockin.art.pl/‎

          Komentarz


          • #6
            U mnie też wymieniali na gwarancji. Ale krzysiukrz ma już chyba po gwarancji.
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              U mnie też wymieniali na gwarancji. Ale krzysiukrz ma już chyba po gwarancji.
              Już po gwarancji..

              Zobacz czy nie widać zielonego koloru wewnątrz szybki :wink:
              No jest i co w związku z tym?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez krzysiukrz
                ...
                Zobacz czy nie widać zielonego koloru wewnątrz szybki :wink:
                No jest i co w związku z tym?
                Zielony nalot oznacza, że do wnętrza układu migacz dostała się wilgoć ( zapewne z różnymi dodatkami w rodzaju soli itp. ) i pod wpływem stałego prądu elektrycznego i ogólnego wpływu środowiska, płytka drukowana ( miedź ), w której zamontowane są diody skorodowała. Jedyna opcja to rozmontować, wyczyścić, poprawić luty i ścieżki drukowane a potem całość układu zabezpieczyć ( np. pastą silikonową )...
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz


                • #9
                  Macie może jakiś tutorial ze zdjęciami jak zdemotować lusterko?
                  krzysiukrz, grzebnij w szukajce bo ja kiedys przerabiałem ten problem i kolega nico21 (chyba) bardzo dokałdnie opisał jak wyjac szkiełko zeby go nie roztłuc...pzdr
                  Nie mogę tego znaleźć.Jak próbowałem ściągnąć szkło to coś tam mocno trzyma i boje się żeby nie uszkodzić.Proszę o pomoc.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X